2021 Nissan Qashqai: fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi

En çok satan Nissan Qashqai SUV’nin yeni bir versiyonu, 2020’nin sonlarında ortaya çıkmadan önce objektiflere takıldı.

  • Daha gelişmiş araç içi teknoloji
  • Muhtemelen hibrit özellikli
  • Devrim değil evrim tarzında
  • Bu yılın sonlarında açıklanması bekleniyor
  • 2021’de satışa çıkacağı düşünülüyor
  • 22.000 £ ‘dan başlayan fiyatlarla

Nissan Qashqai uzun zamandır en popüler otomobillerden biri olmuştur. Yeni Qashqai nin en erken 2021 yılında satışa sunulması bekleniyor.

2021 Nissan Qashqai tasarımı

Bu test arabasındaki tüm gizliliğe rağmen, yeni Nissan Qashqai’nin mevcut versiyondan çok farklı görünmeyeceği açık . Kamuflaja yakından bakın ve oyulmuş kaput, arka tekerlek kemerleri üzerindeki güçlü kavis ve Nissan’ın V şeklindeki ön ızgara tasarımının daha büyük bir versiyonu gibi tanıdık özellikleri görebilirsiniz.

2021 Nissan Qashqai motor seçenekleri

Nissan, yeni Qashqai’de sunacağı motorlar hakkında henüz bir şey söylemedi, ancak aralarından birkaç hibrit motor seçeneği olması şaşırtıcı olmayacak. Muhtemelen tamamen elektrikli bir versiyon olmayacak, fakat yarı hibrit teknolojisi kullanılması bekleniyor.

Geleneksel hibrit olmayan benzinli motorlar da sunulabilir, ancak Nissan’ın yeni Qashqai’nin dizel versiyonunu satıp satmayacağı kesin değil. Hem manuel hem de otomatik şanzıman ile ve yüksek teknik özelliklere, ayrıca Nissan’ın ProPilot sürücü destek teknolojisine sahip olacak – adaptif hız sabitleyici, şerit tutma yardımı ve çarpışmaları önlemeye ve sürücü yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan otomatik acil frenleme kombinasyonu yer alacak.

2021 Nissan Qashqai iç tasarımı

Nissan’ın yeni Qashqai’yi mevcut otomobilin analog kadranlarının yerine tamamen dijital bir ekran ile sunması bekleniyor. Ana kontrollerin çoğu, büyük bir dokunmatik ekran üzerinden de çalıştırılacak ve bu da gösterge paneli ve orta konsol üzerindeki birkaç fiziksel düğmeden bizi kurtaracaktır. Genel iç mekanın, bir önceki modelden biraz daha iyi olması bekleniyor.

2021 Nissan Qashqai fiyatları ve çıkış tarihi

Yeni Nissan Qashqai’nin ilk kez bu yıl içinde piyasaya çıkması ve 2021 yılı içerisinde de satışa çıkması bekleniyor. Fiyatlar lansmana yakın bir tarihte onaylanacak, ancak yeni Qashqai’nin maliyeti yaklaşık 22.000 £ olacak.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: